Press

Energetika "Lietuvių sukurta energijos valdymo sistema skverbiasi į užsienio rinkas"

Išmaniųjų technologijų asociacija (ITA) gali pasidžiaugti pirmaisiais savo darbo vaisiais. Jos narė – įmonė „Aedilis“, ben- dradarbiaudama kartu su kitais asociaci- jos nariais, sukūrė energijos efektyvumą gerinančią ir jos valdymą lengvinančią sistemą „CloudIndustries.eu“. Šį išmanųjį technologinį sprendimą išrado Lietuvos energetikos inžinieriai ir IT specialistai.

VZ.pdf

Veiklos kryptis "Kada lietuvos miestai bus išmanūs?"

2011 m. Austrijos sostinės Vienos vadovai ir miesto gyventojai džiūgavo – Viena užkopė į žurnalo „Co.Exist“ sudaromo prestižinio išmaniųjų pasaulio miestų reitingo viršūnę, įveikusi tokius konkurentus kaip Londonas, Tokijas, Berlynas ar Niujorkas. Vilnius į „Co.Exist“ sąrašą, deja, nepateko. Tuo tarpu kitame išmaniųjų miestų reitinge, kuriame išrikiuoti Europos vidutinio dydžio miestai (100-500 tūkst. gyventojų), Kaunas tarp 70-ies konkurentų liko vos 59-oje pozicijoje. Ar turėtume nerimauti, kad pasaulio išmaniųjų miestų žemėlapiuose Lietuva kol kas beveik nematoma?

Gravitas.pdf

VZ "Reaktyvios galios kompensavimas įmonėms sutaupo dešimtis tūkstančių"

Dauguma šalies įmonių nesusimąsto, kaip galėtų sumažinti patiriamus elektros energijos nuostolius ir kiekvieną mėnesį sutaupyti pinigų. Šią galimybę įmonėms suteikia reaktyvios galios kompensavimo sprendimai, kuriuos siūlo pažangūs šalies elektrotechnikos gamintojai.

VZ_201404.pdf

VZ "Išmanioji pastatų energetika"

VZ_20140221.pdf

VZ "Atrasti penktąją kuro rūšį"

VZ_20140606.pdf

VZ "Išmanusis elektros tinklas atvers naujas galimybes"

VZ_20140717.pdf

VZ "Kviečia Lietuvoje pradėti išmaniųjų technologijų revoliuciją"

VZ-2.pdf